Gözdem Deri 1990 yılından bu yana deri ürünleri imalatı yapan firmadır. Gözdem Deri ürünlerinde 25 yıllık kalite ve tecrübesi ile avrupa modasını ülkemize getiren bir firma olarak imalatlarına devam etmektedir.

Ürünlerimizde modayı takip ederken müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız moda dünyasının değişimlerinden yola çıkarak farklı renkleri farklı desenleri derinin cazibesi ile birleştiriyor. Ürünlerimiz Türk işçiliğinin en güzel yanlarını taşımakla beraber el işçiliğidir, ürünlerimizde %100 doğal deri ve en kaliteli yardımcı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan deri ve yan malzemelerde insan sağlığına zararlı ve doğa karşıtı hiçbir madde yoktur.

Değişen moda dünyası ile bizlerde çizgimizi sürekli olarak yeniliyoruz yenileniyoruz.
Firma kurucumuz Suat EŞİYOK önderliğinde sektörü takip etmekte, yeni modeller ile taleplere daha iyi cevap verebilmek için çalışmaktayız.

Gözdem Deri yurtiçi pazarında kendini kanıtlamış ve avrupa pazarında yerini almayı hedeflemektedir. Başta Rusya olmak üzere Almanya, Belçika ve Hollanda pazarında faaliyet göstermekteyiz.
25. Yılımıza Gözdem Deri markası ile gelmiş olan firmamız Antonio Rossini ve Garccia markaları ile avrupa pazarına açılma kararı almıştır.

Vizyonumuz

Teknolojisi, yetişmiş insan gücü ve mutlu çalışanları ile en iyi ve kaliteli hizmeti verebilen bir firma olmak

Misyonumuz

Kalite ve hizmet anlayışımızdan ödün vermemek. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiğini kendine ilke edinmek. İnsana ve teknolojiye yatırımı yaparak kaliteli üretimin gerçekleşmesini sağlamak.

" Biz Bir Aileyiz "

gozdem-biz-bir-aileyiz